PROJEKTY

Mesto Nová Dubnica realizovalo v letných mesiacoch projekt REKONŠTRUKCIA MATERSKEJ ŠKOLY.

Pracovisko J. Kráľa skončilo prevádzku dňa 31.8.2020 z dôvodu nárastu počtu detí prihlásených do prvých ročníkov základnej školy. Ku dňu 1.9.2020 je vyradené zo siete škôl.

Zriaďovateľ- Mesto Nová Dubnica v zastúpení primátorom Ing. Petrom Marušincom reagovalo na ukončenie prevádzky elokovaného pracoviska ZŠ Janka Kráľa rekonštrukciou pracoviska P. Jilmenického 12/5 a rozšírením kapacity školy zo začiatkom v júli 2020 a ukončením ku dňu 14.9.2020 spustením dvoch tried do prevádzky.

Materská škola elokované pracovisko Komenského sady sa zapojilo do grantovej význy RAIFFEISEN Banky GESTO PRE MESTO projektom Pitný režim a hygiena.

Prosíme o Váš HLAS

TESCO Projekt

08.01.2020

Materská škola, elokované pracovisko M. Kukučína sa zapojilo do 6. grantovej výzvy Nadačného fondu Tesco a so svojím projektom Vypni telku, zober knižku! sa umiestnilo na 2. mieste a získala na projekt 600 Eur.

Brigáda

12.06.2019

Projekt "Záhrada plná poznania" bol podporený Trenčianskym samosprávnym krajom v rámci grantového enviromentálneho programu Zelené oči, ktorý tvorí súčasť projektu Zelená župa. Jenou z aktivít projektu bola aj participácia verejnosti na projekte- Brigáda rodičov.

Materská škola, P. Jilemnického 12/5 Nová Dubnica, si uvedomuje aké dôležité je rozvíjať environmentálne kompetencie u detí predškolského veku. Myslieť ekologicky a zodpovedne sa správať k životnému prostrediu je nutné rozvíjať od ranného detstva. Preto sa Materská škola zapojila do grantového programu Trenčianskeho samosprávneho kraja a jej...

Materská škola- elokované pracovisko M. Kukučína sa zapojilo do PARTICIPATÍVNEHO- KOMUNITNÉHO ROZPOČTU má šancu získať 2114,15 Eur na vybudovanie detskej mini fitness telocvične a postúpila z verejného zvažovania do hlasovania.

MŠ P. Jilemnického 12/5 Nová Dubnica
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky